NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 383 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.

Alternatif Bir Navigasyon (Breadcrumb) Stili

vBulletin için bu konuda hazırlanmış birçok eklenti bulunmakta ancak beni tanıyanlar bilirler eklenti kurmayı sevmiyorum bu sebeple kodlarla işimi halletmeyi severim.Xenforo benzeri breadcrumb kullanmak isteyenler konuda anlatılanları harfiyen uygulasın. Adım 1; Kullandığınız temanın additional.css şablonuna aşağıdaki kodları ekleyin /************************************************************************/ /* vBFrm.Com - Alternatif Bir Navigasyon - BASLANGIC */

Bu konu 535 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...

1. Alternatif Bir Navigasyon (Breadcrumb) Stili Ayrıntıları »»

Alternatif Bir Navigasyon (Breadcrumb) Stili

Version: , by (Coder/Designer)

Son çevrim içi zamanı: Ara 2016 Yazdırılabilir şekli göster Sayfayı E-Mail olarak gönder
      Category: vB 4.X.X
      vB Sürümü: 4.x.x Değerlendirme:  Kurulan: 0
      Yayınlanış: 19.Kasım.2015 Son Güncelleme: Belirsiz İndirme: 0
      Destekleniyor Şablon Düzenlemeleri Kodlar degiştirilebilir Kod Değişiklikleri
      Çeviriler

vBulletin için bu konuda hazırlanmış birçok eklenti bulunmakta ancak beni tanıyanlar bilirler eklenti kurmayı sevmiyorum bu sebeple kodlarla işimi halletmeyi severim.Xenforo benzeri breadcrumb kullanmak isteyenler konuda anlatılanları harfiyen uygulasın.

Adım 1;
      Kullandığınız temanın additional.css şablonuna aşağıdaki kodları ekleyin

Kod: 

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]

Adım 2;
      Aynı temanın navbar şablonunda aşağıdaki kodları bulun
      Kod: 

[Kodeleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tiklayın...]
      Aşağıdaki kodlarla değiştirin

Kod: 

Adım 3;

Yine aynı temada navbar_link şablonunu açın ve içeriğini aşağıdaki kodlarla değiştirin
      Kod: 

Kod: 

Kolay gelsin

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  FireShot Pro Screen Capture #063 - 'deneme' - netevin_org_1-deneme_html#post1.png
Görüntüleme: 23
Büyüklüğü:  56.1 KB (Kilobyte)

Supporters / CoAuthors

Destek sistemi

• Bu mod, kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya yazarın izni olmaksızın başka bir yerde yayınlanamaz.
+ Yeni Konu aç